Онлайн дзадзен у зуми з польскою сангою, 4 березня 2023 р.

Шановні брати та сестри у Дгармі!

 Не зважаючи на окупацію частини території України, в тому числі і нашого монастиря «Шейчен-лінг» (с.Ольгінка, Волноваського району, Україна), обстріли території нашої держави та важкі бої українського воїнства за незалежність України,  Буддійський духовний Орден «Лунг-Жонг-па в Україні» продовжує свою роботу з розповсюдження Вчення Будди та налагодження міжнародних зв’язків буддійських громад та спільнот в дусі традиції Ріме.

Так, до нас звернулись представники польської Сангхи «Kanzeon Sangh» із пропозицію долучитись усім охочим до спільної практики споглядання, яка відбудеться 4 березня 2023 року

(посилання:розклад наведено нижче у тексті листа).

 Також ми висловлюємо свою шану та вдячність за ту волонтерську діяльність, яку Сангха «Kanzeon Sangh» здійснює для української громади, вимушених біженців та поранених захисників України.

 Т.в.о. Владики Ордену Рінчен Дордже

«Дорогі друзі в Дхармі, ми учні польської Kanzeon Sangha, яка належить до White Plum Asangha та Zen Peacemars Order - міжнародної групи соціально залучених буддійських сангх. З першого дня злочинної російської навали на вашу Батьківщину ми присвячуємо свою практику героїчній Україні. Наш «Фундація Малгосії Браунек «Будь» разом із нашими партнерами організовує прямі транспортування медичних засобів, перев’язувальних матеріалів і перев’язувальних матеріалів та пунктів першої допомоги до військового госпіталю в Чернівцях і до госпіталю ветеранів у Києві. У Варшаві ми маємо українську денну кімнату. в якому ми пропонуємо наші цілісні заходи, які особливо відповідають потребам біженців. Кожен з нас також бере участь у різноманітних заходах, спрямованих на допомогу Україні. Це найменше, що ми можемо зробити, щоб підтримати неймовірний героїзм вашої нації. 

 Ми також хочемо контактувати з українськими буддистами. Це лист від нашого вчителя – Гецугена Роші: Дорогі друзі в Дхармі

Ми подумали, що в цей драматичний період історії України ми хотіли б зустрітися з вами, українські буддисти, хоча б онлайн, щоб познайомитися з вами, посидіти разом у тиші в дзадзен, але й знайти час для хвилинки розмови, запитайте про свої проблеми та практику, подумайте, чи можемо ми вас підтримати і як.

Тому в суботу, 4 березня, ми запрошуємо вас на цілий день спільної медитаційної практики в намірах миру в Україні, сподіваючись, що українські, польські сангхи та європейські сангхи, пов’язані з Zen Peacemakers та інші, також візьмуть участь. 

 План на день передбачає вільний доступ до зуму в будь-який зручний час доби без будь-яких формальностей - щоб українські друзі могли брати участь у цих блоках або раундах, коли воєнна ситуація це робить можливим з обстрілами, бомбардуваннями, обмеженнями електропостачання та іншими природними перешкоди.

 План дня включає 4 блоки дзадзен:

 ранковий блок: 8:00 - 9:30 (2х40 хв)

обідній блок: 12:00 - 14:00 (3х30 хв) 

післяобідній блок: 16:00 18:00 (3x30 хв) + Dharma Talk /за потреби з українським перекладачем/ 

вечірній блок: 19:00-21:00 (3х30 хв) 

 Звісно, дзадзен проходить у тиші, тому після кожного блоку ми залишаємо мінімум 30 хвилин для вільної розмови, запитань та відповідей. Зустріч неформальна, тому ми зможемо трохи імпровізувати, залежно від потреб.

https://us02web.zoom.us/j/81808549364?pwd=QXlVR3pycGl0RStMeDBidEIvM0NQQT09

У Дхармі

Анджей Гецуген, роші»

Поделиться в социальных сетях

GoogleAnalytics

Войти

[X]

Служебный вход