Рада церков і релігійних організацій Донецької області виголосила відкриту заяву

У Донецьку 11 квітня відбулося офіційне підписання морандуму про створення Ради церков і релігійних організацій Донецької області. До складу Ради увійшли представники більше 30 релігійних та громадських організацій донецького регіону.

Серед яких: Духовне управління мусульман України «УММА», представники римо-католицької, греко-католицької церков, української православної церкви київського патріархату, протестанти, буддисти та інші.

Новостворена Рада оприлюднила звернення до народу України стосовно подій, що відбуваються в нашій країні, засудивши прояви сепаратизму та намагання окремих сил розколоти державу.


Публікуємо повний текст звернення:

"Шановні співвітчизники!

На наших очах відбувається народження нового покоління вільних людей з незламним духом, для яких є важливими не стільки матеріальні блага, скільки цінності свободи та демократії, миру та злагоди. Всім нам потрібні змістовні цінності, де немає місця помсті та насильству, а є висока вартість людського життя та національної єдності.

В цей складний для України час політичні лідери сусідньої держави, нехтуючи міжнародно-правовими зобов'язаннями та порушуючи всі міжнародні договори, які є гарантією міжнародної безпеки, підштовхують наш багатостраждальний народ у прірву війни та розколу України. Ці дії є міжнародним злочином проти людяності, прав і свобод народу, який обрав свій шлях розвитку і свою історичну долю.

Ми звертаємось до всього народу України з проханням почути наш голос, який лунає з її східних теренів. Ми всі різні, але ми єдиний народ! Ми маємо різні світоглядні позиції, відносимось до різних релігійних конфесій, у нас різні культурні уподобання, національні обличчя, ми спілкуємось різними мовами. Серед нас є українці і росіяни, євреї і кримські татари, греки і вірмени та багато інших національностей. Але ми всі прагнемо одного – миру і спокою, злагоди і свободи у єдиній неподільній Україні. У нас одна рідна земля – земля України!

Ми прагнемо до миру та схиляємо коліна і молимось Всевишньому, який є Богом всіх народів, про єдність, бо з Ним ми сила, яку не здолати. Ми відкриті до діалогу і тяжкої праці заради того, щоб Схід і Захід, Південь і Північ України були разом в єдиній родині на квітучих землях нашої країни.

Рада церков і релігійних організацій Донецької області закликає всіх людей доброї волі, всіх небайдужих молитися за мир, спокій, цілісність та єдність нашої країни, за мирний шлях врегулювання будь-якого військового протистояння і працювати разом над розбудовою нашої Вітчизни.

У нас одна спільна мета – вільний і високодуховний народ, що зорієнтований на моральні та духовні цінності, громадянське зріле і відкрите до діалогу суспільство та демократична правова держава Україна, яка сама вільно обирає свій історичний шлях!

Досить кровопролить! Земля наша стогне від крові, розбрату і насильства. Нам конче потрібна ціннісна і змістовна єдність нашого народу. В єдності наша сила!

Ми сильні тільки тоді, коли ми разом!

Слава Україні!"

Поделиться в социальных сетях

GoogleAnalytics

Войти

[X]

Служебный вход