МЗС України настійно рекомендує відмовитися від запрошення Далай-лами XIV.

В кінці лютого 2008 року ініціативна група звернулася до міністра закордонних справ України з проханням повідомити позицію МЗС, щодо можливого запрошення Його Святості Далай-лами XIV в Україну. Візит планувався, як світський захід. На що була отримана відповідь, що МЗС вважае Нобелівського лауреата премії миру Його Святість Далай-ламу XIV небажанною в Україні особою...

В кінці лютого 2008 року ініціативна група звернулася до міністра закордонних справ України з проханням повідомити позицію МЗС, щодо можливого запрошення Його Святості Далай-лами XIV в Україну. Візит планувався, як світський захід:

харкiвська обласна громадська органiзацiя «Академiя традицiйної тiбетськоЇ медицини»


www.barudorje.net
Вих.№ 3-c від 27 лютого 2008 р.

Міністру закордонних справ України
Пану ОГРИЗКО В.С.

 

Шановний Володимир Cтаніславович!


Просимо Вашої поради з такого питання:

Ініціативна група із вчених-буддологів та громадськх організацій України висловлюють зацікавленість у приїзді до України Далай-Лами Тендзина Г’яцо. Візит планується як світський захід – презентація книги Далай Лами «Етика нового тисячоліття», яку ми плануємо видати українською мовою. Також в програмі можливі лекції на теми екології, тібетської медицини тощо. Планується відвідування Київа та Харкова.

З цього приводу ми ведемо перемови із представниками Далай Лами. На їх прохання ми хочемо з’ясувати попередню позицію МЗС із зазначеного питання.

Ми вважаємо, що візит такого відомого громадського діяча буде сприяти формуванню позитивного іміджу України у світі та Європі.

Висловлюємо впевненість, що це питання буде Вами уважно розглянуте.

З повагою та надією на зацікавленість у співпраці, від імені та за дорученням ініціативної групи

Президент ХМГО «Академія традиційної тібетської медицини» В.Оганесов

На це була отримана слідуюча відповідь МЗС:

 

 

Поделиться в социальных сетях

GoogleAnalytics

Войти

[X]

Служебный вход